Szczegóły usługi

Regularne strzyżenie pozwoli Waszemu Pupilowi być pięknym przedstawicielem swego gatunku. Zadba o jego higienę i  zdrowie.

Szczegóły usługi

Dzięki trymowaniu Wasz Czworonóg będzie mógł cieszyć się pięknym, zdrowym i lśniącym włosem.  Zabieg ten eliminuje również problem gubienia włosa w domu.

Szczegóły usługi

Zabieg ten działa na skórę jak masaż,  poprawia jej ukrwienie oraz stymuluje wzrost nowych włosów. Wyczesywanie eliminuje problem nadmiernego linienia.

Szczegóły usługi

Dzięki temu zabiegowi sierść jest błyszcząca, bez kołtunów, a skóra zdrowa i bez podrażnień. Ten prosty zabieg poprawi komfort życia Twojego Psiego Przyjaciela.  Jego wygląd będzie doskonałą wizytówką samego Właściciela.

Szczegóły usługi

Kąpiel to zabieg, który pozwoli przede wszystkim usunąć brud, martwe komórki z naskórka oraz inne zanieczyszczenia ze skóry i sierści. Dodatkowo dotlenia cebulki włosowe, odżywia skórę oraz sierść.

Szczegóły usługi

Kąpiel lecznicza oczyszcza skórę z alergenów, pasożytów, strupów, łusek czy ropy. Jest to bardzo ważny zabieg dla psów z problemami dermatologicznymi. Do kąpieli leczniczych używa się specjalnych szamponów bądź innych preparatów zaleconych przez lekarza weterynarii.

Szczegóły usługi

Zabieg ten poprawia kondycje okrywy włosowej . Sierść będzie się lepiej rozczesywać i mniej  elektryzować, a do tego pięknie błyszczeć. Swoisty zastrzyk zdrowia!

Szczegóły usługi

Perfumowanie przedłuża świeżość włosa, odżywia strukturę szaty, a także zapobiega filcowaniu i plątaniu się włosa. Dłużej możemy  cieszyć się pięknym zapachem naszego Przyjaciela.

Szczegóły usługi

Wszystkie Pieski bez względu na rasę,  powinny mieć regularnie przeglądane i czyszczone uszy. Zapobiegamy w ten sposób stanom zapalnym, grzybicom oraz  innym chorobotwórczym patogenom.

Szczegóły usługi

Przylepione w kącikach oczu wydzieliny prowadzić mogą do odparzeń skóry, co jest niestety bolesne i trudne w leczeniu.  Dlatego ważne jest ich regularne czyszczenie. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Zadbajmy i o nie :)

Szczegóły usługi

Na zębach Waszych Czworonogów odkłada się osad od jedzenia i twardej wody, który z czasem tworzy kamień. Regularne czyszczenie jamy ustnej niweluje nieprzyjemny zapach oraz wpływa pozytywnie na stan zębów oraz dziąseł Zwierzaka.

Szczegóły usługi

Zbyt długie pazury utrudniają chodzenie oraz mogą sprawiać ból Waszemu Czworonogowi.  Ważna jest zatem regularność w ich obcinaniu.

Szczegóły usługi

Zabieg ten odżywia, zapobiega podrażnieniom oraz zabezpiecza poduszki łap przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Regularne usuwanie włosów spomiędzy poduszek chroni przed przyklejaniem się do łap brudu, soli czy śniegu.

Szczegóły usługi

Wystawa psów to ważne wydarzenie zarówno w Naszym jak i Naszego Pupila kalendarzu. Pomożemy Wam się do niej przygotować:  strzygąc, modelując, trymując! W końcu to wystawa PIĘKNOŚCI.

Szczegóły usługi

W Naszych Pakietach SPA łączymy wszystkie usługi związane z pielęgnacją czworonoga. Dzięki odpowiedniemu doborowi kosmetyków pomagamy w utrzymaniu prawidłowej kondycji skóry oraz sierści. Nie od dziś wiadomo, że zadbany Pies to szczęśliwy Pies.

Szczegóły usługi

W Pracowni Cztery Łapy możesz liczyć na  porady pielęgnacyjne, indywidualne doradztwo oraz prawidłowy dobór kosmetyków.

Szczegóły usługi

Nasz asortyment dostosowany jest zarówno dla  małych, jak i dużych psów. Oferowane produkty są oryginalne i wyjątkowe.