Szanowni Państwo,

Jesteśmy młodym, kreatywnym i energicznym zespołem z pasją i sercem do zwierząt. Posiadamy kwalifikacje do pracy w zawodzie groomera potwierdzone certyfikatami. Przy zabiegach kosmetycznych wykorzystujemy wiedzę zarówno z zakresu sztuki pielęgnacji, jak i behawiorystki zwierząt.

Wszystko to razem sprawia, że Wasi przyjaciele czują się u Nas komfortowo i bezpiecznie, a Wy  – Drodzy Właściciele możecie cieszyć się ich pięknem każdego dnia.

Patrycja Wojciechowska

onas

PATRYCJA

dyplomowany groomer

Od wielu lat kiełkował we mnie pomysł, aby zrealizować swoje marzenia o połączeniu pasji z pracą zawodową i tak o to powstała Pracownia Cztery Łapy. Miejsce, gdzie panuje życzliwa atmosfera, a zwierzaki stawiane są na pierwszym miejscu. Jestem dyplomowanym groomerem stale podnoszącym swoje kwalifikacje. Psy to moja ogromna pasja, a praca z Nimi daje mi olbrzymią przyjemność.

onas

KASIA

dyplomowany groomer i technik weterynaryjny

Jestem dyplomowanym groomerem oraz technikiem weterynarii. Psy towarzyszą mi niemal od zawsze i stąd moja miłość do nich oraz pasja do pracy ze zwierzętami. Od sześciu lat staram się, żeby spod moich rąk psy wychodziły piękne, zdrowe i zadowolone. Mój cel: aby każdy mój czworonożny klient merdał ogonem na każde nasze spotkanie

Złote zasady PRACOWNI CZTERY ŁAPY:

  1. Każdego Psiego Klienta traktujemy z pełnym szacunkiem i zrozumieniem.
  2. Do każdego Pieska podchodzimy indywidualnie.
  3. Najmłodszym Psim Klientom pomagamy przebrnąć przez pierwszą wizytę w salonie.
  4. Używamy tylko renomowanych i naturalnych kosmetyków, które w swoim składzie nie posiadają silikonów ani parabenów.  
  5. Nie tylko Psi Klienci czują się u Nas dobrze.


Serdecznie zapraszamy,

Patrycja i Kasia

Pracownia Cztery Łapy